daily news

دانلود نرم افزار MedCalc v18.9.1×6

دانلود  MedCalc v18.9.1×6

نرم افزار انجام محاسبات آماری

 

 

 

دانلود نرم افزار MedCalc

نرم افزار MedCalc

 

 

اگر رشته علوم طبیعی هستید و قصد تجزیه تحلیل یا انجام محاسبات آماری را دارید استفاده از نرم افزار کاربردی و مفید MedCalc  به شما توصیه می کنیم چرا که ابزارهای کاملی در این زمینه دارد.

رمز بازگشایی فایل فشرده: www.p30download.com

 

 

 

راهنمای نصب

۱- نرم افزار را نصب کنید.
۲- محتویات پوشه Cracked exe را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
۳- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز ۷: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز ۸: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز ۱۰: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

 

 

 

 

 

مشخصات

  • فرمت فایل: rar
  • حجم فایل: 23 مگابایت
  • شرکت سازنده: MedCalc Software
sasa

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *