daily news

دانلود رایگان بازی های قدیمی و نرم افزار ۶٫۰ Stella

دانلود بازی های قدیمی

نوستالژی واژه ای که امروزه زیاد در بین مردم رواج یافته است. نوستالژی و خاطره‌انگیز یک احساس غم‌انگیز همراه با شادی به اشیا، اشخاص و موقعیت‌های گذشته‌است.

دلتنگی شدید به سبب دوری از محل یا خاطرات تلخ یا خوش گذشته. یاد بازیهای قدیمی که شکست یا برد در آن بازی ها تبدیل به خاطراتی شده است که فکر کردن به آن لبخند را به لب می نشاند.

در قدیم به یاد گذشته افتادن یا دریغ خوردن لحظات خوب نوعی بیماری تلقی می شد اما امروزه خیلی ها اعتقاد دارند که این حس برای فرد اثرات بسیار عالی در بر خواهد داشت در جامعه ارتباطات اجتماعی را رشد می دهد و عزت نفس شخص را بالا می برد.

این بار ما در وب سایت پارسی دانلود سعی کردیم با قرار دادن مجموعه ای با بیش از ۲۵۰۰ بازی قدیمی آتاری و امکان دانلود بازی ها قدیمی، خاطرات قدیمی طرفداران بازی های آتاری را زنده کنیم.

این مجموعه شامل لیست عناوین بازیها به ترتیب الفبایی میباشد.

محیط بازیها کاملا همان محیط اصلی بازی بوده و شبیه سازی به طور دقیق بدون کوچکترین تغییر نسبت به بازی های قابل اجرا بر روی دستگاه های آتاری انجام شده است.

می توان گفت تقریبا تمامی بازیهای تولید شده توسط شرکتهای تولید کننده آتاری مانند AcTiViSioN و… در این مجموعه گردآوری شده است.

نام برخی از بازیهای این مجموعه:

۱- Keystone Kapers: دزد و پلیس
۲- Boxen : مسابقه بوکس
۳- River Raid: هواپیما
۴- Fishing : ماهیگیری
۵- Football : فوتبال
۶- Kung Fu Master: مسابقه کونگ فو
۷- Maze: مارپیچ
۸- Pac Man: پک من
۹- Pitfall: راه و چاه
۱۰- Pole Position: ماشین سواری
۱۱- Real Sport: مسابقات فوتبال، تنیس، والیبال، بسکتبال و بوکسینگ
۱۲- Super Ferrari: ماشین مسابقه ای
۱۳- Chopper Command: هلی کوپتر

و حدود ۲۵۰۰ بازی دیگر

 

دانلود رایگان بازی های آتاری

قطعا دیدن تصاویر و یا شنیدن صدای فیلم و بازیهای قدیمی برای همه ما خاطره انگیز می باشد در این میان بازیهای آتاری خاطرات خاص خود را دارد خصوصا برای افرادی که روحیات نوستالژی دارند.

در زیر لینک دانلود ۶٫۰ Stella آمده است تا براحتی بتوانید بازی های کنسول Atari 2600 که زمانی پرطرفدارترین بازی ها بود اجرا کنید .

 

دانلود بازی های قدیمی

6.0 Stella

 

							
						

مشخصات

  • فرمت فایل: rar
  • حجم فایل: 4مگابایت
sasa

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *