daily news

دانلود انیمیشن Rango 2011 پیشنهادی آخر هفته

دانلود انیمیشن Rango 2011 پیشنهادی آخر هفته

Rango

انیمیشن رنگو سال ۲۰۱۱ روی پرده رفت و جانی دپ بار دیگر، این بار در قالب یک آفتاب‌پرست یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌های خود را به جا گذاشت. 

فیلم هنگام عرضه بلافاصله به یک موفقیت مالی و هنری تبدیل شد و تا جایی پیش رفت که جایزه‌ی اسکار و بفتا را به نام خود ثبت کرد. رنگو نام آفتاب‌پرستی است که بر اساس اتفاقی سر از یک بیابان لم‌یزرع در می‌آورد که با مشکل کم‌آبی رو به روست و هرچه زودتر هم باید یک کلانتر جدید برای خود انتخاب کند.

علاوه بر دپ، آیلا فیشر و بیل نای هم در انیمیشن Rango صداپیشگی کردند. این اثر با بودجه‌ی ۱۳۵ میلیون دلاری‌اش موفق شد در مجموع ۲۴۵ میلیون دلار فروش کند و به یکی دیگر از آثار موفق وربینسکی تبدیل شود.

فیلم پیشنهادی آخر هفته تی پلاس انمیشن متفاوت

رنگو انیمیشنی هوشمندانه، خلاق و از لحاظ بصری زیبا توصیف شده که نقش‌آفرینی جانی دپ در نقش این آفتاب‌پرست از همه‌جا بی‌خبر، روح دیگری به انیمیشن داده است.


بیشتر بخوانید

فیلم پیشنهادی آخر هفته فیلمی که تکرار نمیشه


منتقد تایم تا جایی پیش می‌رود که رنگو را در لیست ۱۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۱ می‌گنجاند و از آن به عنوان باحال‌ترین و خنده‌دارترین انیمیشن سال یاد می‌کند.

جالب است بدانید یک سازمان ضد دخانیات در کالیفرنیا، خواستار تغییر رده‌بندی سنی رنگو به بزرگ‌سال بوده چرا که به گفته‌ی آن‌ها بیش از ۶۰ صحنه‌ی سیگار کشیدن در آن دیده می‌شود و آن را یک خطر برای سلامتی عموم دانستند.

نظر شما در مورد این انیمیشن چیه؟من که عاشقشم!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *