daily news

برنامه ارتباط آیفون و کامپیوتر DigiDNA iMazing

دانلود رایگان نرم افزار

DigiDNA iMazing

DigiDNA iMazing یک نرم افزار کاربردی و مفید است برای افرادی که از iPhone و iPad استفاده می کنند زیرا تقریبا نیاز به اتصال موبایل به کامپیوتر یا لپ تاپ برای همه کاربران وجود دارد. افراد معمولا تمایل دارند عکس و فیلم های خود از روی موبایل به کامپیوتر شخصی خود انتقال دهند تا بتوانند در لپ تاپ یا هارد آنها را نگه داری یا آرشیو نمایند.

برنامه ارتباط آیفون و کامپیوتر DigiDNA iMazing

DigiDNA iMazing

در نرم افزار DigiDNA iMazing علاوه بر امکان انتقال اطلاعاتی نظیر عکس، فیلم و موزیک از iPhone، iPad یا iPod Touch به کامپیوتر و بلعکس این امکان وجود دارد تا از طریق کامپیوتر به فایل های سیستمی پیامک ها نیز دسترسی داشته باشید. شما به راحتی می توانید روی لپ تاپ یا کامپیوتر اس ام های درون گوشی را بخوانید، ویرایش یا کپی کنید، آنها را به کامپیوتر منتقل کنید، فایل ها و پوشه های مختلف را از کامپیوتر یا از موبایل به کامپیوتر کپی کنید، فایل های مورد نظر در پوشه های مختلف جابه جا کنید، اطلاعات مورد نیاز را از موبایل به فلش مموری انتقال دهید و بسیار کارهای دیگر…

با نصب نرم افزار DigiDNA iMazing وقتی گوشی را به سیستم نصب کنید گوشی تحت عنوان یک حافظه خارجی جدید در قسمت درایو ها ظاهر می شود.

 

مشخصات

  • فرمت فایل: rar
  • حجم فایل: 114 مگابایت و 125 مگابایت
  • شرکت سازنده: iMazing
  • لایسنس : soft98
sasa

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *