daily news

بازی کامپیوتری Driftland The Magic Revival

دانلود بازی جذاب Driftland The Magic Revival

ویژه کامپیوتر

آیا خود را انسانی قدرتمند می دانید؟ آیا در رویاهای خود همیشه آرزو داشتید که پادشاه مملکتی باشید؟ فرمانروایی بر سرزمینی بزرگ که سربازان و رعیت های زیادی زیر نظر شما و مطیع اوامر شما هستند. قطعا بازگو کردن این مطالب برای دیگران مسخره شدن را برای شما در پی خواهد داشت اما اگر در واقعیت رسیدن به این رویاها محال باشد در دنیای بزرگ مجازی نه تنها بعید نیست بلکه کاری بسیار ساده است.

در بازی جذاب و هیجان انگیز Driftland The Magic Revival این رویاها تجربه می گردد و شما یک فرمانروایی کوچک در اختیار خواهید داشت و این فرصت را دارید تا با لشکر کشی کشور تحت فرمانروایی خود قلمرو خود را وسعت دهید.

دوره ای شما در آن قرار دارید دوره است که تمام امپراتوری های بعد از جنگ های خونین نابود شده اند و شما به عنوان پادشاه بزرگ و مقتدر نمی خواهید اجازه دهید جهان از این بیشتر از بین برود و شروع فرمانروایی شما که جزیره ای کوچک است تمامی منابع آن نابود شده است و شما مصمم به بازسازی آن جزیره هستید.

فضای این بازی در همین جزیره هاست و با پیشرفت زمان شما می توانید با پل زدن بین جزایر علاوه بر بالا بردن منابع سرزمین تحت فرمانروایی خود را گسترش دهید.

بالا بردن منابع، افزایش جمعیت مردم، افزایش تعداد سربازان و … کارهایی است که شما می بایست انجام دهید.

خلاصه اینکه بازی Driftland The Magic Revival به شما حس پادشاهی و لذت فرمانروایی را خواهد داد و مطمئن باشید آنقدر از بازی کردن لذت خواهید برد که بعد گذشت چند ساعت و مشغول بودن به این بازی ساعت را فراموش خواهید کرد. پس تجربه یک بازی جذاب را از دست ندهید و امتحان کنید.

چند تصویر از محیط یازی :

 

 

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 7
Processor: AMD Ryzen 3 or Intel Core i3 (3 Ghz)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD Radeon 7970 or NVIDIA GeForce 770 or or equivalent DirectX 11 card
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space

 

 

مشخصات

  • فرمت فایل: rar
  • حجم فایل: 2.1 گیگا بایت
  • لایسنس : پارسی گیم

دانـــــلود

sasa

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *